napříč Francií

dní: 15 cena: 9 800 Kč

popis: Na této cestě Vás budou fascinovat vyhaslé krátery s typickými okrouhlými prohlubněmi, zelené svahy a třpytivé vodopády, impozantní kaňony, dlouhé hřebeny a táhlá údolí mezi horami, nádherné daleké rozhledy, pestrobarevné a rozmanité horské květiny, velké vlny Atlantického oceánu a klidná zákoutí řeky Loiry. Uvidíte krásná města, úchvatné přírodní scenérie i monumentální královské zámky a zahrady.
program: 1. Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. Příjezd do starobylého města Colmar – prohlídka města a koupání na koupališti. 3. Návštěva města Vichy. 4. Výjezd vláčkem na sopku Puy de Dome, pěší výlet v jejím okolí, večer spaní u jezera Lac de Guerry. 5. Pěší výlet na náhorní plošině Le Mont-Dore. 6. Výstup na sopku Puy Mary a výlet po hřebeni. 7. Město Entraygues sur Truyerea, sjezd řeky Lot, večer prohlídka města Villefranche de Rouergue. 8. Město St. Antoine Noble Val, přejezd k Atlantiku. 9. Město u Atlantiku Biarritz, koupání u moře, spaní na pláži Messanges. 10. Koupání a procházky u oceánu, přejezd k jezeru Le Lac. 11. Prohlídka Dune du Pilat, přejezd k zámku Chenonceau na Loiře. 12. Návštěva zámku Chenonceaux, prohlídka městečka Ambois – zámek, kde žil Leonardo da Vinci. 13. Přejezd k Versailles, návštěva Versailles. 14. Prohlídka města Remeš a Bastogne. 15. Návrat do Prahy.
podmínky: Cena zahrnuje dopravu, společné snídaně a večeře, zajištění noclehu, pronájem potřebného vybavení pro výjezd, půjčovné lodí a průvodce.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now