Jižní Francie - Provence II    

dní: 15 cena: 9 800 Kč

popis: Poznejte s námi jedny z nejhezčích městeček v Provence, sjeďte jednu z nejúchvatnějších řek a zažijte atmosféru hippie pláže u moře.
program: 1. Odjezd z Prahy ve večerních hodinách. 2. Dopoledne koupání, odpoledne procházka po městě Colmar, spaní na odpočívadle před Dole. 3. Prohlídka Dole, odjezd do Condes, koupání v jezeře, spaní u jezera. 4. Odjezd do Pérouges – prohlídka města, návštěva Vienne, spaní na odpočívadle před Bourg Argental. 5. Návštěva a prohlídka města Le Puy en Velay, návštěva a prohlídka městečka Pradelles. 6. Odjezd do Rochegue, koupání v řece, večer návštěva města Lussan.7. Odjezd do města Vallon Pont d‘Arc, sjezd řeky Ardeche – 32 km, návštěva města Aiguéze, spaní u Rogue sur Céze. 8. Koupání v řece Céze, spaní na odpočívadle Belvezet, večerní návštěva Uzes. 9. Návštěva Avignonu, odjezd do Rousillionu, spaní a večerní návštěva u městečka Goult. 10. Návštěva a prohlídka městečka Les Baux de Provence, odjezd přes Salin de Giraud na pláž Piemanson. 11. Koupání na pláži a večerní prohlídka a nákup v Arles. 12. Koupání na pláži a odpolední a večerní návštěva Marseille. 13. Odjezd do národního parku Vercors. 14. Přejezd k jezeru Annecy – koupání v jezeře, přejezd k Heidilandu u Maienfeldu – přespání. 15. Návrat do ČR ve večerních hodinách.
podmínky: Cena zahrnuje dopravu, společné snídaně a večeře, zajištění noclehu, pronájem potřebného vybavení pro výjezd, půjčovné lodí a průvodce.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now