Airsoft

Airsoft je týmová hra, která simuluje boj pomocí kuličkových zbraní. Hraje se ve venkovním prostředí nebo k tomu určených arénách. Hráči se dostávají do situací, ve kterých musí spolupracovat ve skupině, takticky uvažovat a rychle se rozhodovat. Vnímáme proto airsoft jako dobrou alternativu k pasivní zábavě, která rozvíjí fyzické i duševní schopnosti hráče.

 

Oproti podobné hře – paintballu – se airsoft hraje s nebarvícími plastovými kuličkami, což klade nárok na poctivost hráče, který musí přiznat zásah (a tedy vyřazení ze hry) i v případech, kdy ho nikdo jiný nevidí. Hra se proto zakládá na důvěře nejen ve spoluhráče, ale i v protihráče.

 

V rámci T4M již několik let funguje airsoftový tým R.A.T. (Restart Airsoft Team), který od března do listopadu organizuje zhruba jednu akci měsíčně. Rádi bychom Vás pozvali, abyste s námi zažili vlastní zážitek z dobrodružné a férové hry.

.

 

Plánované akce na aktuální sezónu najdete na našem facebooku, prostřednictvím kterého je také možné se na ně přihlásit. Cena za účast sestává ze symbolického poplatku za hru a dále případně nákladů na dopravu a zapůjčení zbraně a vybavení.

 

© 2014 - 2020 Time 4 Meeting. Made by CW design.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now
Airsoft