AUKCE T4M

Skrze aukci T4M můžete podpořit naší Mobilní dílnu.

 

Do naší aukce můžete vložit funkční věc, kterou nevyužijete a která by mohla ještě někomu jinému posloužit. Na druhou stranu si můžete zakoupit předměty z naší aukce za stanovenou cenu, kterou tak věnujete jako dar na výše uvedený účel.

Můžete nás tedy finančně obdarovat a na oplátku získat něco hodnotného, nebo odložit věc, kterou nepotřebujete a získat dobrý pocit z toho, že někomu jinému pomůže a vy tím podpoříte dobrou věc.

 

Aukce T4M probíhá dvěma způsoby.

1) Aukce přes internet

Z předmětů vyobrazených na této stránce (budou postupně doplňovány) si můžete vybrat o co máte zájem a napsat na email aukce@t4m.cz. Koordinátor naší aukce se s Vámi spojí a domluví předání zboží.

Na tento email také pište, pokud chcete do aukce vložit jakýkoli předmět + zašlete fotku i odhad prodejní ceny.

2) Dražba
Nepravidelně budou probíhat dražby v rámci našich nedělních workshopů, kde si věci můžete prohlédnou a rovnou zakoupit. Draženy budou věci vyobrazené na této stránce + můžete přivézt další přímo ten den po domluvě s naším koordinátorem.

 

 

Koordinátor aukce T4M: Tomáš Kučera, email: aukce@t4m.cz

 

Jestliže chcete podpořit nákup a servis našeho autobusu přímo finančním darem, můžete své příspěvky zasílat na účet: 214374980/0600 pod vs. 204 stejně jako platby za zboží z aukce.

© 2014 - 2020 Time 4 Meeting. Made by CW design.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now