© 2014 - 2020 Time 4 Meeting. Made by CW design.

Program

Nedělní workshopy - vždy od 15:00
Každou neděli pro vás připravujeme v naší kavárně vzdělávací semináře na různá témata. Dále navazují kreativní workshopy, kterých se můžete účastnit, nebo jenom posedět v naší kavárně. Změna programu vyhrazena, aktuální informace si vždy ověřte na této stránce. 

1. 3. 2020: Základy víry I 

Nabízíme vám pásmo křesťanských základů víry, ve kterých se dozvíte na základě osobních svědectví i biblických příkladů, jak je možné navázat a rozvíjet vztah s Bohem. Ukážeme si, jak nebezpečné je pro člověka náboženství, a odpovíme si na otázky: proč je ve světě tolik zla, co člověk v životě nejvíce potřebuje a jak v dnešní době žít smysluplný život. Přednášku povede kazatel Jednoty bratrské v Praze a otec tří dětí Tomáš Růžička.

Téma 1: „Rozbitý vztah Otec – syn“ – Příběh o tom, jak se syn nechal napálit a zavrhl svého Otce, protože si myslel, že se bez něj bude mít lépe.  


8. 3. 2020:  Diety

Zveme vás na přednášku o dietách, kterou si připravil člen Sboru Jednoty bratrské v Praze Kryštof Halda. Kryštof se tématy vztahu k jídlu, k vlastnímu tělu a z toho vyplývajícími dietami v minulosti zabýval. Sám má negativní zkušenost  s veganským stravováním.

 

Přednáška cílí převážně na nové trendy ve světě stravování     a diet. Zároveň také na zmíněná témata přináší biblický pohled. Důležitými principy, o které se přednáška opírá, jsou svoboda ve stravování a moudré spravování vlastního těla.


15. 3. 2020: Cestování "na divoko" po Evropě

Jakými způsoby lze dnes trávit dovolenou a cestovat po Evropě. Pohovoříme si o spaní „na divoko“ – bez kempů v různých zemích Evropy. Dozvíme se zajímavé rady a techniky, jak strávit dovolenou v zajímavých lokalitách s malým množstvím peněz, avšak v určitém komfortu. Řeč bude o karavaningu a jeho různých podobách. Přednášku povede cestovatel, který již začátkem devadesátých let projel kus Evropy stopem a od roku 2004 tráví každý rok měsíc i déle na cestách po Evropě jako průvodce různých skupin lidí.

 

Na březnovém Kreativním klubu si s námi můžete vyrobit dřevěnou truhličku o rozměrech šířka-výška-hloubka 30,5 cm - 22,7 cm - 24,5 cm za 249 Kč. Zájemci, hlaste se prosím do čtvrtka 12. 3. na email workshop@t4m.cz s uvedením, kolik truhliček si chcete sami nebo s dětmi vyrobit. Fotku truhličky si můžete prohlédnout na facebookové události Kreativní klub - dřevěná truhlička​.


22. 3. 2020: O víně s vinařem, ochutnávka vín

Co Vás napadne, když se řekne jižní Morava? Tak se ptá moderátor jednoho televizního pořadu soutěžících, kteří mají za úkol trefit nejčastější odpověď náhodně vybraných lidí. Jaká odpověď by zazněla od vás? Vinice, Pálava, vinné sklepy, památky, víno, cykloturistika, dovolená? Přijďte si nejen popovídat o jižní Moravě, ale také ochutnat nápoj, který dělá tuto oblast jedinečnou. Program pro vás připravil slovácký vinař p. Salajka.

 

29. 3. 2020: Nečekaná evropská zvířata

Evropa je světadíl, který je bohatý z hlediska fauny. Určitě každý ví, že zde žije rys, medvěd, vlk, bobr, ropucha nebo orel. Věděli jste však, že se v Evropě můžete setkat s dikobrazem, mývalem, ropuškou nebo supem? Přijďte se dozvědět více na přednášku o zajímavých a nečekaných zvířatech Evropy.

5. 4. 2020: Základy víry II

(pozvánku na program připravujeme)

12. 4. 2020: Program T4M odpadá

Těšíme se na Vás některou jinou neděli.

19. 4. 2020: Úskalí moderních směrů výchovy dětí

(pozvánku na program připravujeme)

26. 4. 2020: Cestománie: Bukovské vrchy

(pozvánku na program připravujeme)

3. 5. 2020: Základy víry III

(pozvánku na program připravujeme)

Přihlášení do Google účtu pro zobrazení kalendáře není nutné. Pokud se vám kalendář nezobrazí, vymažte mezipamět, dočasné soubory a cookies ve svém prohlížeči.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now