NEDĚLNÍ WORKSHOPY

Každou neděli pro vás připravujeme v naší kavárně od 15 hodin vzdělávací semináře na různá témata. Dále navazují kreativní workshopy, kterých se můžete účastnit, nebo jenom posedět v naší kavárně. Změna programu vyhrazena, aktuální informace si vždy ověřte na této stránce. ​
KALENDÁŘ NEDĚLNÍCH WORKSHOPŮ
Sobota a neděle 28. a 29. 11. 2020: Výroba adventních věnců
Přijďte si o prvním adventním víkendu vyrobit adventní věnec. Připravili jsme pro Vás na tyto dva dny v čase 10:00-15:00 výrobní dílnu ve venkovních prostorách u stánku s občerstvením. Na výrobu je třeba se přihlásit do 22. listopadu. Podrobnosti k přihlášení, ceně a omezení počtu účastníků v souvislosti s epidemiologickou situací naleznete na stránce Adventní workshopy.
Neděle 6. 12. 2020: Zdobení perníčků
Na druhou adventní neděli na čas 10:00-15:00 jsme pro Vás připravili vánoční dílnu zaměřenou na zdobení perníčků. Perníčky napečeme, Vy si je ozdobíte a odnesete. Dílna proběhne ve vnitřních prostorách domu, kde sídlíme. Na zdobení je třeba se přihlásit do 29. listopadu. Podrobnosti k přihlášení, ceně a omezení počtu účastníků v souvislosti s epidemiologickou situací naleznete na stránce Adventní workshopy.
© 2014 - 2020 Time 4 Meeting. Made by CW design.
This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now