IMG_3336_edited.jpg

Vítejte na stránkách Komunitního centra KONZERVA, které Vám nabízí několik různých oblastí pomoci. Komunitní centrum zastřešuje sbor Jednoty bratrské v Praze, který má za cíl zlepšovat kvalitu lidských vztahů a lidského života. Jeho aktivity v oblasti KC Konzerva nejsou primárně zaměřeny na věřící lidi, nýbrž na toho, kdo má zájem využít naše zázemí a služby v dané oblasti. Názvem komunitního centra Konzerva vyjadřujeme, že jsme zastánci konzervativních hodnot ve výchově, vzdělávání i lidských vztazích a rodině. Jaké hodnoty zastáváme si můžete přečíst zde.

 

Hledáte stejně zaměřené přátele?

Od roku 2004 pořádámě Klub maminek s dětmi Miniklub, který se koná jednou týdně a je otevřen pro všechny maminky (resp. rodiče) s předškolními dětmi. Přijďte se pobavit s lidmi stejných potřeb a starostí a vzájemně se obohatit během zajímavého programu i osobního přátelství. Od září 2019 jsme otevřeli mateřský klub Rokouš v Rokycanech.

Ti, kdo mají trvalé bydliště na Praze 5 a na Praze 6, mohou čerpat příspěvek na Miniklub 600 Kč přes portál www.aktivnimesto.cz.

 

Hledáte způsob jak si aktivně odpočinout?

Každý rok připravujeme různé tábory a akce pro celé rodiny, nebo samotné předškolní děti.

 

Potřebujete pohlídat děti?

Pravidelně můžete využívat i naše hlídání dětí, abyste si mohli během tohoto času vyřídit své záležitosti a nemuseli dávat dítě do klasické školky na celý týden.

 

Potřebujete se něco nového naučit?

Naše Vzdělávací centrum Vám nabízí individuální přístup ve výuce jazyků a v doučování téměř všech předmětů. Také Vám nabízíme kreativní kluby - scrapbook a kurzy malby a kreslení.  

Příměstský tábor s angličtinou 2017

(c) 2015 - 2020 Sbor Jednoty bratrské v Praze. Made by CW design.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now