Miniklub

Přijďte se seznámit s těmi, kteří ,,bojují’’ stejné bitvy.

Miniklub v Praze se schází každý týden ve středu v 10 - 14 hodin.  Od 14 hodin do večera bude k dispozici kavárna s hernou pro maminky s dětmi na adrese Komunitního centra.

Ti, kdo mají trvalé bydliště na Praze 5 a na Praze 6, mohou čerpat příspěvek na Miniklub 600 Kč přes portál www.aktivnimesto.cz.

Miniklub v Rokycanech Rokouš se schází každý týden ve čtvrtek v Sokolovně.

 

Naše Minikluby jsou otevřeny všem maminkám (i tatínkům) a jejich dětem. Od většiny mateřských center liší v těchto ohledech:

 

• Rodiny mohou u nás strávit celý den. Dopoledne probíhá předem připravený program (viz níže), odpoledne je rodinám k dispozici zahrada, plně vybavená vším, co si jen může dítě přát (pískovištěm, klouzačkou i houpačkami). Zázemí sborového domu zároveň umožňuje maminkám uložit své mladší děti k odpolednímu odpočinku.

• Program Miniklubu citlivě reaguje na věk a potřeby dětí, které ho navštěvují. Děti do tří let tráví dopoledne spolu se svým rodičem, předškolní děti však vyrážejí již bez rodičovského dozoru na výpravy do blízkého i vzdálenějšího okolí s naším pracovníkem. Starší děti tak mají příležitost zažít dobrodružství v kolektivu svých kamarádů, mladším dětem i jejich rodičům toto uspořádání umožňuje prožít vzácný společný čas bez starších sourozenců. V poledne se předškolní děti vracejí na oběd, odpoledne tak tráví rodina opět pohromadě.

• Miniklub je založen na rodinné atmosféře. Tu podporuje nejen prostředí rodinného domu, ve kterém se nachází, ale i důraz, který klade na zapojení jednotlivých rodičů do běhu Miniklubu. Maminky se tak běžně podílejí na vytváření programu a samotném chodu a provozu Miniklubu.

 

Jednou ročně vyjíždějí rodiny, které Miniklub navštěvují, na společnou dovolenou.

(c) 2015 - 2020 Sbor Jednoty bratrské v Praze. Made by CW design.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now