top of page

Objevte svět neobvyklých vůní a najděte tu svou.

Společnost Cool Wood vám nabízí niché parfémy vybraných světových značek, pro které získala v České republice výhradní zastoupení. Parfémy jsou vytvářeny mistry parfuméry, kteří používají jen prvotřídní suroviny a do své práce vkládají svou osobitost a um. Jejich vůně nejsou velkoskladovým zbožím, ale exkluzivním zážitkem. I tím se niché parfémy zcela odlišují od běžných mainstreemových výrobků.

Cool Wood s.r.o

V našem e-shopu, nebo v kamenné prodejně u areálu Waltrovky v Jinonicích můžete zakoupit parfémy španělského designéra Daniela Josiera, značky Renier Perfumes, Zarkoperfume, Comporta Perfumes, Créations Aromatiques, EAUK a aromatické svíčky Candela's Velas Barcelona.

 

Navštivte náš facebook, kde se můžete dozvědět aktuální informace.

S-parfémy

Věrnostní karta S-parfémy. Při jednorázovém nákupu našeho zboží za min. 6.000 Kč získáte na tento nákup slevu 15% a věrnostní kartu, která Vás opravňuje k využití této slevy na jakýkoli Váš další nákup u nás a to i včetně dalších akcí a slev. Slevy se v tom případě sčítají. Karta je vystavena na Vaše jméno a můžete ji použít pouze Vy.

bottom of page