Objevte svět neobvyklých vůní a najděte tu svou.

Téměř po celý svůj život jsem snil o tom, že vytvořím parfém, který zachytí jedinečné prostředí, klima, životní styl a estetiku mé rodné Skandinávie. 

 

V roce 2008 jsem se rozhodl tento sen uskutečnit a začal jsem studovat umění tvorby parfémů. Byla to, a stále je, intenzivní, těžká cesta, která se pro mě stala celoživotním posláním. 

 

Stejně jako severská krajina, která mě inspiruje, je i oblast vůní rafinovaná, a to jak v detailech, tak i v dosud ohromných nezmapovaných oblastech. To, že je mohu objevovat, se pro mě stalo srdeční záležitostí a s hrdostí a zároveň pokorou se představuji jako jediný dánský tvůrce parfémů. 

Parfemářství je umění a každý umělec má svou vlastní vizi a přístup ke své tvorbě. Moje vize je vytvořit parfémy, které představí Skandinávii. Chci sloučit francouzské parfemářství se severskou striktně molekulární vědou. 

 

Stejně tak jako obrazy nebo hudební dílo i parfémy tvoří úžasné kompozice. Upřímně a hluboce toužím po tom, aby se tyto moje kompozice inspirované severským duchem, kterého si cením, staly opravdovým požitkem pro vaše smysly. 

Zarko Ahlmann Pavlov

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now