Výlet turisťáku

TRANFER je turistický oddíl společnosti T4M z.ú., který založil Sbor Jednoty bratrské v Praze. Je určený dětem od 6 do 14 let a zaměřený je především na geocaching. Naše pravidelná činnost začala ve školním roce 2011/2012, protože jsme jako učitelé viděli zájem dětí o výlety do přírody.

Každý měsíc proto pořádáme jednodenní, či vícedenní výlety spojené s hledáním vybraných keší, což představuje nevyčerpatelný zdroj dobrodružství, výzev a společného poznávání se. Během léta organizujeme putovní tábory po českých horách.

Chceme děti rozvíjet co možná nejvšestranněji, naučit je spolupracovat v týmu, seznamovat je z přírodními krásami naší krajiny, pomoci jim získávat vlastní neocenitelné zkušenosti z pobytu v přírodě, přespávání, tábornických dovedností.

KONZERVA_logo_gray.png
  • Sledujte nás na Facebooku
  • Sledujte nás na Youtube

Zakladatelem Komunitního centra je Sbor Jednoty bratrské v Praze.

Navazujeme na tradici i hodnoty našich předchůdců (J. A. Komenského, Jana Blahoslava a dalších), kteří obdobně sloužili ve své době svým součastníkům, využívajíce k tomu nejmodernějši technologie a poznatky tehdejši doby. Naše služby a základnu sborového domu i se zahradou nabízíme také různým skupinám, pro které rádi uspořádáme semináře, teambuildingové akce a kreativní dílny přímo na základě jejich konkrétních potřeb.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now